SCHAATSTEAMS SEIZOEN 2022 | 2023

Laatste update: 31 oktober 2022.

Zoals elk begin van het nieuwe seizoen start ik met een voorbeschouwing over hoe de schaatsteams er uit komen te zien. Zeker na een Olympisch seizoen zijn er veel wisselingen van de wacht!

ENJOY! ūüôā

Is er nieuws dan komt er GEEN nieuw artikel online MAAR wordt dat hier in aangepast! Houdt hiervoor mijn Twitter @Tammie1808, Instagram LiefdevoorschaatsenNL of uiteraard mijn website in de gaten!

Team Jumbo Visma.
Tijmen Snel (tot en met 2024)
Thomas Krol (tot en met 2024)
Chris Huizinga (tot en met 2024)
Kars Jansman (tot en met 2024)
Kai Verbij (tot en met 2024)
Beau Snellink (tot en met 2024)
Antoinette de Jong (tot en met 2024)
Dai Dai N’tab (tot en met 2024)
Reina Anema (tot en met 2023)

Merijn Scheperkamp // NIEUW (tot en met 2024)
Jorrit Bergsma // NIEUW (tot en met 2024)
Merel Conijn // NIEUW (tot en met 2024)
Joep Wennemars // NIEUW (tot en met 2024)
Jutta Leerdam // NIEUW (tot en met 2024)

Opleidingsploeg Team Jumbo Visma.
Serge Yoro (tot en met 2024)
Remo Slotegraaf
Jarle Gerrits
Jordy van Workum

Evelien Vijn // NIEUW (tot en met 2024)
Myrthe de Boer // NIEUW

Team IKO.
Bart Swings (tot en met 2024)
Jesse Speijers (tot en met 2024)
Marten Livv (tot en met 2024)
Esmee Visser (tot en met 2024)
Rem de Hair.
Yves Vergeer.

Jan Blokhuijsen ?

Zeno de Ponti // NIEUW (tot en met 2024)
Robin Groot // NIEUW (tot en met 2024)
Joy Beune // NIEUW (tot en met 2024)
Sebas Diniz // NIEUW (tot en met 2024)
Kayo Vos // NIEUW (tot en met 2024)
Gijs Esders // NIEUW (tot en met 2023)
Kim Talsma // NIEUW
Armand Broos // NIEUW

Team Reggeborgh.
Kjeld Nuis (tot en met 2026)
Hein Otterspeer (tot en met 2023)
Stefan Westenbroek (tot en met 2023)
Marrit Fledderus (tot en met 2023)
Michelle de Jong (tot en met 2023)
Femke Kok (tot en met 2024)
Janno Botman (tot en met 2014)
Wesly Dijs (tot en met 2024)

Louis Hollaar // NIEUW (tot en met 2024)
Patrick Roest // NIEUW (tot en met 2024)
Marcel Bosker // NIEUW (tot en met 2024)
Victor Ramler // NIEUW
Lex Dijkstra // NIEUW
Mats Siemons // NIEUW (tot en met 2023)

Team Albert Heijn Zaanlander.
Melissa Wijfje.
Tjerk de Boer.
Ids Bouma.
Irene Schouten. (tot en met 2026)
Elisa Dul.
Marijke Groenewoud.
Maaike Verweij.
Jordy Harink.
Sjoerd den Hertog.

Marwin Talsma // NIEUW (tot en met 2024)
Gert Wierda // NIEUW
Arianna Pruisscher // NIEUW

Team Novus (Internationaal)
Ellia Smeding. (Groot Brittani√ę)
Dione Voskamp. (Nederland)
Cornelius Kersten. (Groot Britanni√ę)
Vanessa Herzog. (Oostenrijk)
Naomi Verkerk. (Nederland)
Mathias Vost√©. (Belgi√ę)
Thomas Geerdinck. (Nederland)
Sadrine Tas. (Belgi√ę)

Team FrySk.
Amber Duizendstraal.
Amy van der Meer.
Anna Marit Sybrandi.
Anna Boersma.
Aveline Hylkema.
Daan van der Elst.
Dyon Talsma.
Fenna de Boer.
Hilde Noppert.
Jilles Tjoelker.
Jasper Tinga.
Jesse de Lange.
Johan Talsma.
Jornt Dijk.
Lidia Tempert.
Liotte Smits.
Mathijs van Zwieten.
Paulien Verhaar.
Robbert-Jan van Hardeveld.
Sipke Sijtsma.
Tosca Mulder.


Opleidingsploeg Team TalentNED.
Sijmen Egberts
Jade Groenewoud
Stijn van de Bunt
Chris Fredriks

Stein de Wit // NIEUW
Ward Dielissen // NIEUW
Jasper Krommenhoek // NIEUW
Michiel de Groot // NIEUW
Chloé Hoogendoorn // NIEUW
Pien Smit // NIEUW
Meike Veen // NIEUW
Sophie Kraaijeveld // NIEUW
Rosalie van Vliet // NIEUW

Development Team Fryslan.
Sanneke de Neeling
Helga Drost
Jur Veenje
Mika van Essen
Sanne in ’t Hof
Esme Stollenga
Maud Lugters
Elwin Jongman
Isabel Grevelt

KNSB Talent Teams.

KNSB Talent Team Noord.
Sylvia de Vries.
Sille Hut.
Gijs Kamp.
Eskil Huiting.
Tom Nijdam.
Sanne Westra.
Leonie Bats.
Martijn Takens.
Iris Schultinga.
Jildou Schaaf.
Jildou Hoekstra.
Ramona Westerhuis.
Tim Prins.
Rinse Bart de Glee.
Hidde Westra.
Matthieu Hollaar.
Klaas Meekma.
Evi Gelling.
Kai in ’t Veld.

KNSB Talent Team Zuid.
Swen Halferkamps.
Thom Rooijackers.
Geert Frijters.
Bryant Boogert.
Lotte Groenen.
Teun van der Linden.
Joel Bom.
Remco Stam
Danielle van Zanten.

KNSB Talent Team Zuidwest.
Colin Duivenvoorden.
Max Bergsma.
Okke Mouwen.
Veerle van Koppen.
Niels d’Huy.
Daan Spruit.
Eline van Voorden.
Sacha van der Weide.
Jelle Rieff.
Pim Stuij.

KNSB Talent Team Noordwest.
Stan Springer.
Jelle Koeleman.
Matthé Pronk.
Nick Luijten.
Sylke Kas.
Bente Kerkhoff.
Yael Prenger.
Ivo de la Porte.
Pien Hersman.
Tom Egbertsen.

KNSB Talent Midden-Oost.
Timo Lamme.
Jorn de Vries.
Sanne Oosterwijk.
Semmie Bakker.
Janna Bolsius.
Emma Kole.
Lara van Son.
Lién van Disselaar.
Thomas de Lange.
Rick Meijer.
Loek van Vilsteren.
Jorian ten Cate.
Quinty Vos.
Vera van Ditshuizen.
Tyche Warmsteker.
Stijn Beekelaar.
Stan van Vliet.

Overig.
Isabelle van Elst – gaat schaatsen voor Belgi√ę. Traint nu met Noorwegen mee.
Jorien ter Mors – gestopt.
Lotte van Beek – gestopt.
Ronald Mulder – gestopt.
Letitia de Jong – gestopt.
Ireen W√ľst – gestopt.
Jesper Hospes – gestopt.
Sven Kramer – gestopt. I cant … zo gek om dit te typen.
Jos de Vos – gestopt.
Aron Romeijn – gestopt,
Femke Beuling – gestopt.
Carlijn Achtereekte – gestopt. (Gaat verder bij Team Jumbo-Visma Road)


Tamara ‚ô•

Vergelijkbare berichten

2 reacties

Geef een reactie